KANGAL (Anadolu Çoban Köpeği) – PİTBULL TERRİER – KURT KÖPEKÜ (Wolf Köpek) ►► En Güçlü Köpek Yarışları

KANGAL (Anadolu Çoban Köpeği) – PİTBULL TERRİER – KURT KÖPEKÜ (Kurt Köpeği) ►► En Güçlü Köpek Irkları – KANGAL (Anadolu Çoban Köpeği) – PİTBULL TERRİER – KURT KÖPEKÜ (Wolf Köpek) ► En Güçlü Köpek Yarışları

▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ ۩۞۩ ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
FACEBOOK ! ============
WEB SİTESİ! =============
Instagram! ==========
▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ ۩۞۩ ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► İzlediğiniz için teşekkürler, abone olmayı unutma …

► Jacob Videos olarak size YouTube'daki en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları sunmayı amaçlıyoruz. Desteğin için teşekkürler 🙂

► Daha düşük bir e-posta adresine sponsorluk, reklamlar, teklifler, sorular ve yorumlar için bir mesaj gönderebilirsiniz. Ben jacobvideolari@outlook.co

► ► Pek çok köpek ırkı Jacob Videoları kanalında işlenir; (Tibetan Mastiff), Malaklı (Aksaray Malaklısı), Akbaş Alabay (Alabai, Orta Asya Çoban Köpeği), Ilirya Çoban Köpeği (Sarplaninac), Bully Kutta, Presa Canario, Japonya Tosa Inu, Amerikan (Caucasian Ovcharka) Gall Dong, Stafford terrier, Alaska Malamutu / Alaska Malamute, Doberman Pinscher, Amerikan Bulldog, Neapolitan Mastiff, Fila Brasileiro, Pitbull Terrier, Bully, Cane Corso, Dogo Arjantin, Amerikan Bandog, Rhodesian Ridgeback, Boerboel, Rottweiler, Alman Çoban Çoban) Bull mastiff, Kurt Köpek / Kurt Melezi, Saint Bernard, Dana (Büyük Dane), Sibirya Hüseyni, Boxer, Basenji …), Dogue De Bordeaux, boğa terrier, malinois köpeği)

► Birçok yabani hayvan türü Jacob Videoları kanalında işlenir. Bunlardan bazıları; aslan, kaplan, jaguar, leopar, çita, puma, vaşak, sırtlan, yabani köpekler, fil, gergedan, zürafa, su kuşu, gergedan, gergedan, ayı, yaban domuzu, kartal, yılan anakonda yılan, piyon yılanı, yılan yılanı, manda , geyik, zebra, şahin, kuş, vahşi kedi, dağ aslanı, köpekbalığı, balina, timsah, kedi, köpek vs. işlenir.

► Hayvan dünyasındaki videolara sahibiz. Bazen aslan belgesellerini ve bazen de kaplan belgeselleri izleyebilmek için harika hayvanlar dünyasında bir yolculuğa çıkacağız. Hayvan sesleri yerine arka planda vokal müzik kullanmayı seçtim. Bu hayvanların hemen hepsini hayvanat bahçesinde görüyorsunuz. Hayvan videoları, belgeseller ve hayvan sevgisi ile muhteşem keyifli anlar yaşayacaksınız. Aslanlar gibi, yaşadıkları alanda yaşıyorlar. Kaplanın sesi uzak ses çıkarıyor. Birçok hayvan gibi kaplan da filme alındı ​​ve bu filmlerde ilginç konular işlendi.
► Hayvanlar hakkında ilginç bilgiler için lütfen sitemizi ziyaret edin. Videolarınızı paylaşarak paylaşarak bize destek olabilirsiniz ..

Etki Intermezzo = Kevin MacLeod sanatçısı Impact Intermezzo, Creative Commons Attribution lisansı altında lisanslanmıştır.
Kaynak:
Sanatçı:

Belki bu KuyyuK'lar da ilgini çekebilir.. :=)

Video Başrolündeki Cins: