Kıvılcım sanayi ile ilgileniyor

Selin, Leyla ve Nazlı bir trafik kazasında ebeveynlerini kaybediyor ve hayatları boğulmuş durumda. Üç küçük kız amcalarının yanına, annelerinden geriye kalan üç veya beş parça ile hatıra dolu bir sandığa yerleşti. Orijinal ve önceki evliliğin kızı olan huysuz amca karısı Spark, evde üç kız çocuğu istemiyor.
Üç yetim kız düşünmeden azar verirler. Dahası, bu işkence aynı zamanda Fitnat menajeri ve küçük ganimetler tarafından gerçekleştiriliyor. Selin, Leyla ve Nazli, evrenin kaderini değiştirme sırrının bulunduğunu bilmeden dünyanın tek başlarına olduklarını düşünüyorlar. Çünkü ütopyaca gezegenin adalet masasında evren, iyilik ve kötülük savaşındaki son durağı tartışıyor.
Dünya … Kötülüğün temsilcisi Hades ve köpeği Belarus, dünyadaki kötülüğün artması için mücadele ediyor, oysa arkadaşının ve asistanı Selena umutsuz durumda. Çünkü onları dünyada insanlara dünyada elle davet eden üç masum kızı bulamadılar. Tahmin edebileceğiniz gibi el ele verecek ve Selena'yı arayacak olan bu üç küçük kız Selin, Leyla ve Nazlı'dan başka bir şey değil. Selena onlara mı ihtiyaç duyuyor? Dünyadaki iyi insanların da Selena'ya gidecek …

Selena Kanalına abone olmak için;

Oyuncular:
Sinem Kobal
Gizem Güveni
Selda Özbek
Zuhal Topal
Cansu Demirci
Dilara Kurtulmuş
Gökhan Keser
Reyhan Yıldızoğlu
Serkan Şenalp
Sinan Çalışkanoğlu
Hazal Şenel
Hazal Kadak
Deniz Kendinden Powered
Boran Etili
Hakan Altiner

Belki bu KuyyuK'lar da ilgini çekebilir.. :=)